DIGITÁLNA POST-PRODUKCIA
 • null

  POHODOVÁ A PRECÍZNA POST-PRODUKCIA U NÁS

  Prioritou Sync Housu – nášho postprodukčného komplexu 25/24 fps je poskytnutie kompletného servisu – zostrih obrazu, výroba komplexnej zvukovej zložky až po výsledný film do kín vrátane DCP masteringu a generovania KDM ochranných kľúčov.
  Naše kapacity a technológie umožňujú súbežnú prácu viacerých štúdií súčasne, čo celý výrobný proces  filmovej postprodukcie výrazne zrýchľuje. Na jednotlivých pracoviskách môže súčasne prebiehať filmový strih, nasadzovnie ruchov, atmosfér, synchronizácia, hudobná mixáž, nahrávanie postsynchrónov a výsledný finálny mix. Váš projekt pripravíme do kín aj vrátane DCP.
  Od septembra 2010. má naše štúdio ako jediné na Slovensku licenciu pre mix filmov DolbySR, Dolby Digital, Dolby Digital Surround EX, Dolby Surround 7.1 a tak i možnosť opäť dokončovať na Slovensku pôvodné filmy, trailery, dokumenty a reklamy do kín.
  V prípade záujmu vieme riešiť Váš projekt aj najnovšou technológiou Dolby Atmos. Pre DCP pôvodné projekty poskytujeme certifikované pracoviská i možnosť uvedenia ochranných známok na Vašich tituloch.