JEDINÝM CERTIFIKOVASNÝM DOLBY MIXOM VYRIEŠIME MIX PRE KINO 5.1 | 7.1  – A TIEŽ STEREO SURROUNDOVÝ ENKÓDOVANÝ DVOJKANÁL  LtRt A KLASICKÉ STEREO PRE TELEVÍZIE.  A TO VĎAKA TECHNOLÓGIÁM DOLBY, KTORÉ SÚ V NAŠICH ŠTÚDIÁCH.  V  KINOŠTÚDIU NÁJDETE AJ  EUPHONIX HIGH-ENDOVÚ DIGITÁLNU KONZOLU S DVOMI MIXÁŽNYMI VRSTVAMI A DOLBY, DTS  KINO A BRODCAST TECHNOLÓGIE.
STEREO, LtRt,  5.1 / 7.1, DOLBY DIGITAL, DOLBY DIGITAL EX, DOLBY SURROUND 7.1

 

DOLBY MIXHALA | THEATRE SUITEfeature film mixing, score music mixing, full digital mixing with 512 real time audio tracks

VEĽKÉ ŠTÚDIO JE POSTAVENÉ SYSTÉMOM “ DOM V DOME „. KÔLI DOKONALÉMU ODHLUČNENIU. OBE ŠTÚDIÁ MAJÚ AKUSTIKU  ITU-R BS 1116  CERTIFIKOVANÚ.

ADR, AD, VOICE OVER RECORDING,  MUSICIAM VOCAL FRENDLY STUDIO WITH MILLENIA AND UNIVERSAL AUDIO LEGENDARY MICROPHONE PREAMP.  NEUMAN, AKG, SHURE, RODE, DPA, JOEMEEK MICROPHONES.

NAHRÁVACIE ŠTÚDIÁ

ITU RS V 775 CERTIFIED STUDIO FROM MONO TO 7.1 SURROUND SOUND. LEGENDARY GENELEC 1038 SET FOR PERFECT MONITORING. STUDIO EQUIPED WITH HARDWARE ENCODERS AND DECODERS FOR DOLBY AND DTS BROADCAST FORMATS. PERFECT FOR DVD AND BLU-RAY MIXING.

SURROUNDOVÁ MIXHALA

NAVRHNEME ŠTRUKTÚRU MENU, GRAFICKY HO ZREALIZUJEME, PRIPRAVÍME AJ OBÁLKU A BOOKLET. NAPROGRAMUJEME POŽADOVANÉ FUNKCIE DVD,  BLU-RAY, SPRAVÍME TITULKY, UPRAVÍME AUDIÁ, NAHRÁME AD, ALEBO KOMENTÁRE, PRIPRAVÍME VÁM MASTER NA KONTROLU, REPLIKUJEME A VYLISUJEME POTREBNÝ POČET. SME TÍM S NAJVÄČŠÍM POČTOM REALIZÁCIÍ. PRE CD PONÚKAME AJ CD TEXT A HYBRIDNÉ FUNKCIE.

 

AUTHORINGOVÉ ŠTÚDIO

NÁŠ ANALÓGOVÝ MIX VYUŽÍVA MIXPULT  MIDAS NAPOJENÝ NA DAW ADVI DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3  S PODPOROU PLUGINOV AJ ANALÓGOVÝCH GERETOV. AK CHCETE ČISTO DIGITÁLNU MIX AJ NA TOMTO PRACOVISKU – ŽIADNY PROBLÉM. STAČÍ LEN VYUŽIŤ KONTROLER MACKIE ALEBO AVID A STE V ČISTO DIGITÁLNOM SVETE. NA PRACOVISKU NÁJDETE MIDAS, BSS, YAMAHA, LEXICON, JOEMEEK, BEHRINGER, MACKIE,  TASCAM, SONY, TC ELECTRONC…

ANALÓGOVÝ MIX