JEDINÝM CERTIFIKOVASNÝM DOLBY MIXOM VYRIEŠIME MIX PRE KINO 5.1 | 7.1  – A TIEŽ STEREO SURROUNDOVÝ ENKÓDOVANÝ DVOJKANÁL  LtRt A KLASICKÉ STEREO PRE TELEVÍZIE.  A TO VĎAKA TECHNOLÓGIÁM DOLBY, KTORÉ SÚ V NAŠICH ŠTÚDIÁCH.  V  KINOŠTÚDIU NÁJDETE AJ  EUPHONIX HIGH-ENDOVÚ DIGITÁLNU KONZOLU S DVOMI MIXÁŽNYMI VRSTVAMI A DOLBY, DTS  KINO A BRODCAST TECHNOLÓGIE.
STEREO, LtRt,  5.1 / 7.1, DOLBY DIGITAL, DOLBY DIGITAL EX, DOLBY SURROUND 7.1

 

DOLBY MIXHALA | THEATRE SUITE
feature film mixing, score music mixing, full digital mixing with 512 real time audio tracks

VEĽKÉ ŠTÚDIO JE POSTAVENÉ SYSTÉMOM “ DOM V DOME „. KÔLI DOKONALÉMU ODHLUČNENIU. OBE ŠTÚDIÁ MAJÚ AKUSTIKU  ITU-R BS 1116  CERTIFIKOVANÚ.

ADR, AD, VOICE OVER RECORDING,  MUSICIAM VOCAL FRENDLY STUDIO WITH MILLENIA AND UNIVERSAL AUDIO LEGENDARY MICROPHONE PREAMP.  NEUMAN, AKG, SHURE, RODE, DPA, JOEMEEK MICROPHONES.

ITU RS V 775 CERTIFIED STUDIO FROM MONO TO 7.1 SURROUND SOUND. LEGENDARY GENELEC 1038 SET FOR PERFECT MONITORING. STUDIO EQUIPED WITH HARDWARE ENCODERS AND DECODERS FOR DOLBY AND DTS BROADCAST FORMATS. PERFECT FOR DVD AND BLU-RAY MIXING.

NAVRHNEME ŠTRUKTÚRU MENU, GRAFICKY HO ZREALIZUJEME, PRIPRAVÍME AJ OBÁLKU A BOOKLET. NAPROGRAMUJEME POŽADOVANÉ FUNKCIE DVD,  BLU-RAY, SPRAVÍME TITULKY, UPRAVÍME AUDIÁ, NAHRÁME AD, ALEBO KOMENTÁRE, PRIPRAVÍME VÁM MASTER NA KONTROLU, REPLIKUJEME A VYLISUJEME POTREBNÝ POČET. SME TÍM S NAJVÄČŠÍM POČTOM REALIZÁCIÍ. PRE CD PONÚKAME AJ CD TEXT A HYBRIDNÉ FUNKCIE.

 

NÁŠ ANALÓGOVÝ MIX VYUŽÍVA MIXPULT  MIDAS NAPOJENÝ NA DAW ADVI DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3  S PODPOROU PLUGINOV AJ ANALÓGOVÝCH GERETOV. AK CHCETE ČISTO DIGITÁLNU MIX AJ NA TOMTO PRACOVISKU – ŽIADNY PROBLÉM. STAČÍ LEN VYUŽIŤ KONTROLER MACKIE ALEBO AVID A STE V ČISTO DIGITÁLNOM SVETE. NA PRACOVISKU NÁJDETE MIDAS, BSS, YAMAHA, LEXICON, JOEMEEK, BEHRINGER, MACKIE,  TASCAM, SONY, TC ELECTRONC…

MASTERING – ZLATÝ GRÁL ZVUKOVEJ POSTPRODUKCIE. PRE NÁS JE POSLEDNÝM KROKOM  DOKONČENIA ZVUKOVÝCH NAHRÁVOK A ICH PRÍPRAVOU PRE FINÁLNE MÉDIUM, KOMERČNÉ ŠÍRENIE. PRE PRESNÝ ÚSUDOK NAŠI ZVUKOVÍ MAJSTRI A MASTERINGOVÍ INŽINIERI VYUŽÍVAJÚ ODPOSLUCHY PRE STREDNÉ  POLE GENELEC 1038 A PRE VZDIALENÉ POLE LEGENDÁRNE GENELEC 1039/1035  V STEREO ALEBO 5.1/7.1 KONFIGURÁCII.  PRE NÁROČNÝCH KLIENTOV SÚ K DISPOZÍCII AJ ANALÓGOVĚ M/S MASTERINGOVÉ GERETY TYPU STUDER A810, MANLEY VARI MU, TC ELECTRONICS FINALIZER, BSS DP 402, FOCUSRITE…
DAW MASTERING X/Y a  M/S  ZASTREŠUJÚ AUDIOSTANICE  PRO TOOLS, SONIC SOLUTION, MAGIX, DSP QUATRO, SOUNDFORGE, WAVE LAB  S PODPOROU VIAC AKO 1000 !!! PLUGINOV.

 

PÄŤ PLNE VYBAVENÝCH STRIŽNÍ SO STEREO ODPOSLUCHMI PRE RÝCHLU A PARALELNÚ PRÁCU NA VEĽKOM PROJEKTE. K DISPOZÍCII AVID, PRO TOOLS, ALTERNATÍVNE – NUENDO, PRO LOGIC, ARTURIA, WAVE LAB, SOUNDFORGE, DSP QUATRO, CUBASE, MAGIX DAW WORKSTATION. read more

PÄŤ STRIŽNÍ | FIVE EDITING ROOMS
Pro Tools HD, and HDX, Genelec and, Yamaha NS10 monitors,

DIMAS MÁ BOHATÉ SKÚSENOSTI AJ S VIDEO POSTPRODUKCIOU. NAŠE INTEGROVANÉ  ŠTÚDIÁ SPRACUJÚ  VŠETKY  VAŠE VIDEO A AUDIO MATERIÁLY  „V RÁMCI JEDNEJ BUDOVY“. AŽ PO VÝSLEDNÉ DCP PRE FILMOVÚ  DISTRIBÚCIU, DVD, BLU-RAY.  ALEBO MXF PRE TELEVÍZIU ČI RÁDIO.  V NAŠICH ŠTÚDIÁCH NÁDJETE ZNAČKY PROFESIONÁLOV – AVID, FILM COMPOSER, FINAL CUT, ADOBE PREMIERE, SONY…

 

 

Remote record, approve and monitor in real-time

A SOURCE – CONECT STUDIO